субота, 27 квітня 2024 р.

 #26_квітня_День_пам_яті_жертв_Чорнобильської_катастрофи, однієї з найстрашніших катастроф за всю історію ядерної енергетики.

26 квітня 2024 року відзначаються 38-мі роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. Відтоді в цю дату в Україні щорічно вшановують усіх людей, хто загинув або постраждав від цієї катастрофи, а також ліквідаторів наслідків аварії.
Нагадаємо, що під час російського вторгнення в Україну Чорнобильська АЕС була окупована російськими військами. Станцію звільнили 31 березня 2022 року.




вівторок, 23 квітня 2024 р.

 Кожного року 22 квітня відзначається Міжнародний день Землі – свято природи, яке нагадує про важливість збереження нашої планети та її ресурсів. Цей день започаткований з метою підкреслення проблем екології, привернення уваги до потреби збереження природи, є нагадуванням про те, що планета Земля – це наш дім, і ми всі маємо обов'язок берегти її ресурси.

Міжнародний день Землі нагадує нам, що ми всі маємо ключову роль у збереженні навколишнього середовища. Захист природи – це не тільки обов'язок, але й інвестиція в майбутнє планети. Наші дії сьогодні визначатимуть стан Землі для наступних поколінь.
З нагоди цього дня ми підготували для вас Виставку – заклик «Земля – наш рідний дім»
Подобається
Коментувати
Поширити

 Сьогодні, у всесвітний день книги та авторського права, до нашої бібліотеки завітали з екскурсією учні 2-а та 2-б класів ЗОШ I-IIIст. №1 з класними керівниками Козак Світланою Вікторівною та Половніковою Людмилою Юрівною, і бібліотекарем Мегеден Наталією Миколаєвною.

Діти завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Книг тут, звісно, не бракує – енциклопедії, комікси, казки, оповідання, довідники, хрестоматії. Читачі отримали поради щодо користування та збереження книжок.
Наші читайлики дізнались, що означає слово «бібліотека», коли з’явилися перша паперова та перша друкована книги, а нові терміни «абонемент», «читальна зала», «стелаж», «формуляр» поповнили словарний запас другокласників.
Мета подібних екскурсійних заходів – підвищення інтересу до читання, бажання слухати та пізнавати, виховати охайність у ставленні до книги. Сподіваємося, що нові друзі книги стануть нашими активними читачами.
Усі реакції:
Tamapa Teplakova

вівторок, 2 квітня 2024 р.

 #Міжнародний_день_дитячої_книги_2024

Щороку 2 квітня уся всесвітня спільнота відзначає Міжнародний день дитячої книги. Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває малятам двері у великий та незнайомий світ, знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості.
Це свято книги, дитинства та магії казки. Воно дозволить відвернути увагу дітей від численних гаджетів, цифрових ігор та інтернету до справжньої паперової книги, яка не тільки розвиває уяву малечі, але й відкриває двері перед цікавим та невідомим світом.
З нагоди Міжнародного дня дитячої книги, у день народження Ганса Крістіана Андерсена в нашій бібліотеці була проведена літературна мандрівка "На годину до великого казкаря."